Sungrow 25kw trifazni hibridni razsmernik SH25-T-V11 Združljiv s SBR in SBH baterijami
Še dodatni popust za plačilo po predračunu: 3.586,45  (-43,55 )
🔋 Hibridni razsmernik Sungrow
⚡ 25 kW moč
🌐 3-fazni sistem
🔄 Integracija virov
📊 Pametno upravljanje baterij
✅ SODO odobren model
🔌 Deluje z ali brez baterij
ali
Hitro in enostavno obročno odplačevanje
Vaš mesečni obrok
Izračun obrokov
Enostavni obročni nakupi
Želim čim nižji obrok
Odplačati želim čim prej
Želim si izbrati svoje obroke
Predvidena dostava: 18.05.2026 - 20.05.2026
Sungrow 25kw trifazni hibridni razsmernik SHT, SH25-T-V11 Združljiv s SBR in SBH baterijami
POLNO REZERVNO NAPAJANJE
Vgrajen 63 A baypass za backup celotnega doma
Preklop v 10 ms brez prekinitev
Najvišja izhodna moč do 36500 VA (10 s) v backup načinu (SH25T)
FLEKSIBILNA UPORABA
Podpora za 100 % neuravnotežen izhod v backup načinu in na omrežju
Največ 16 A enosmerne vhodne napetosti na niz
Hitro polnjenje/izpraznitev z do 50 A